Oferta

ZIARNO ILOŚĆ ODMIANY CENA* SPECYFIKACJA
* sugerowana cena sprzedaży
pszenica
1170 ton Baryton, Batuta, Boomer, Tonacja, Toras, Turkis, Zobel
negocjowana indywidualnie zobacz specyfikację
rzepak 0 ton Kronos, Example, PR46W31, Chagall, Fenja, Larissa

negocjowana indywidualnie zobacz specyfikację
kukurydza 1660 ton Delitop, Veritis, PR38N86, P8000, DKC3203, DKC3790, PR39B12, Ricardinio
negocjowana indywidualnie zobacz specyfikację
WARZYWA ILOŚĆ ODMIANY CENA* SPECYFIKACJA
* sugerowana cena sprzedaży
burak ćwikłowy
 0 ton
Braco, Bikores, Libero, Monty, Nochowski, Baby Beat, Red Cloud, Rhonda
negocjowana indywidualnie zobacz specyfikację
cebula
1400 ton Armstrong, Rijnsburger, Niagara, Wama, Ławica
negocjowana indywidualnie zobacz specyfikację

 

Nasza oferta skierowana jest do małych i dużych Odbiorców. Działalność firmy rozwija się na następujących obszarach:

 • uprawa ziarna ponad 6 tys. ton rocznie w tym :
  • pszenicy
  • kukurydzy
  • rzepaku
  • bobiku
 • uprawa warzyw na powierzchni około 100 hektarów w tym:
  • buraka ćwikłowego
  • kalafiora
  • cebuli
  • pora
  • fasolki szparagowej

 

PSZENICA

f2d

 

Uprawą pszenicy zajmujemy się od początku naszej działalności, tj. od roku 2001.Zajmuje ona poczesne miejsce w portofolio naszych produktów, będąc naszą wizytówką i powodem do dumy. Średnio uprawiana jest na powierzchni ok. 1000 ha. Do odmian, które uprawiamy z zasobów własnych, zaliczyć można: Finezja, Anthus oraz Tonacja. Pozostałe odmiany, tj. Zobel, Turkis, Boomer i Baryton pochodzą z zakupu od certyfikowanych dostawców.

 

 

 

 

RZEPAK

rzepak_250

 

Uprawą rzepaku, podobnie jak pszenicy zajmujemy się od początku działalności. Średniorocznie na powierzchni ok 430 ha, są uprawiane takie odmiany jak: PR46W09, Nelson, PR45D04, Example, Herkules, Kronos oraz Extend. Każda z tych odmian została specjalnie wyselekcjonowana do siewu na tego typie gleby, na którym gospodarujemy, aby uzyskiwane plony były optymalne.

 

 

JĘCZMIEŃ

photo-1_180

 

Jęczmień jest ozdobą naszych upraw zbożowych, mimo iż nie stanowi naszej głównej oferty handlowej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi naszych pracowników oraz ekspertów rolnictwa udało się nam doprowadzić tą uprawę do stanu optymalnego, dzięki czemu osiągane plony są istotnym powodem do dumy, a także swoistym wyznacznikiem naszego profesjonalizmu.

 

 

 

KUKURYDZA

f2c

 

Kukurydza stanowi nieco skromnieszą cześć naszych zasiewów, będąc uprawianą na areale średnio ok 300 ha. Pomimo tego, odmiany jakie stosujemy, tj. Veritis, Delphine, Clarica, PR39A98, Coditop, LG2244 czy P8000 oraz bogate doświadczenie naszych pracownikow połączone z nowoczesnymi metodami planowania działalności rolniczej procentują w postaci plonów, które w pełni rekompensują mniejszy areał.

 

 

 

BOBIK

f2c

 

Bobik zadebiutował w naszej Spółce dopiero w 2009 roku. Z racji faktu, że jest to dla nas roślia nowa zdecydowaliśmy się ograniczyć jego areał do ok 100 ha, a liczbę odmian do 3: Bobasa, Albusa oraz Nadwiślańskiego. Bobik doskonale poprawia strukturę gleby, tym samym więc doskonale wpisuje się w cel naszej działalności, którą jest zrównoważony rozwój i ekologiczne prowadzenie upraw. Mamy więc nadzieję, że wraz z nabywaniem doświadczenia, będziemy zwiększać jego powierzchnię uprawy, zaś pomyślne przejście prób kwalifikacyjnych spowoduje, żę będziemy mogli zaoferować Państwu produkt o najwyższej jakości.

 

 

 

 

CEBULA

f2b

 

Cebula, będąca swoistą nowością w naszej strukturze upraw jest istotnym krokiem w kierunku dywersyfikacji działalności rolniczej, zdominowanej do niedawna przez zboża i stanowi istotne uzupełnienie naszej oferty handlowej. Aby wyniki upraw na areale ok 40 ha były optymalne, wyselekcjonowane gatunki, tj. Polanowska, Niagara, Sława, Cymes, Supra i Alonso są nawożone i pielęgnowane zgodnie z zaleceniami opracowanymi przez specjalistów z instytutów rolniczych.

 

 

MARCHEW

f2a

 

Zrównoważony rozwój rolnictwa, zgodny z zasadą CROSS COMPLIANCE, jest mottem przewodnim naszej Spółki od początku jej działalnośći. Działając zgodnie z tą filozofią, chcemy się przyczynić do zdroszego i bardziej naturalnego sposobu życia obywateli Unii Europejskiej czyli naszych Odbiorców. Jednym ze sposobów, aby ów cel zrealizować jest produkcja warzyw spełniających najbardziej restrykcyjne normy i oferujących najlepszy smak i aromat. Naszym skromnym wkładem w jego realizację jest uprawa marchwi wykorzystywanej przez producentów soków i koncentratów o najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

 

POR

f2a

 

Pory, to kolejna nowość, która właśnie pojawiła się w ofercie naszej Spółki. Dążąc do ciągłego rozwoju naszej oferty chcemy zaoferować Państwu kolejne warzywo, niezbędne w naszym menu, którę będzie spełniało najostrzejsze normy dotyczące jakości. Mamy tym samym nadzieję, że zaspokająjąc Państwa potrzeby na jak najwyższym poziomie stajemy się wiarygodnym kontrahentem oraz partnerem, co zaowocuje długoletnią współpracą.

 

 

 

 

 

 

 

KALAFIOR

f2a

 

 

Kalafior, to warzywo, któro ma długą tradycję uprawy na terenie powiatu tomaszowskiego. W związku z dynamiczną sytuacją na rynkach światowych, oraz potrzebą dywersyfikacji naszych upraw, my także w roku 2011 postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. W pierwszym roku uprawa ma charakter eksperymentalny, a tym samym zarówno areał, jak i ilość odmian będą ograniczone. Mamy jednak nadzieję, że wraz ze wzrostem zapotrzebowania, a także roznącym doświaczeniem kalafior będzie stanowił coraz bardziej znaczącą część naszej oferty.

 

 

 

 

 

FASOLA SZPARAGOWA

f2a

 

Również w 2011 roku debiutuje w naszej firmie fasola szparagowa, ktora podobnie jak kalafior będzie uzupełniać naszą ofertę. W pierwszym roku uprawy naszym celem jest nauczyć się jak najwięcej o tej roślinie, aby jej przyszła uprawa była jak najbardziej efektywna i bezproblemowa.